График с консултации на учители с ученици за I учебен срок на учебната 2023/2024 г.

I срок 
Име и фамилия:ДенЧас:
Антония КозареваПонеделник 12:00 – 12:40
Ваня МиховаВторник12:00 – 12:40
Веселина Иванова Сряда13:30 – 14:10 
Виктор Колянов Сряда12:45 – 13:25
Георги ПродановВторник13:30 – 14:10
Гергана ЖивковаВторник13:30 – 14:10
Даниела БоеваСряда13:30 – 14:10
Даниела ХристоноваЧетвъртък13:30 -14:10
Диана ДаневаВторник13:30 – 14:10 
Елена ДимитроваВторник12:00 – 12:40
Живка ДимитроваПонеделник 13:30 – 14:10
Живка ЧакаловаВторник12:45 – 13:25
Ива Казакова Вторник14:20 – 15:00
Ина ДобриковаСряда14:20 – 15:00
Йово ДимитровПонеделник 14:20 – 15:00
Йорданка Борисова НиколоваЧетвъртък13:30 – 14:10
Константин Дяков Вторник12:45 – 13:25
Красимир Тодоров Четвъртък13:30 – 14:10 
Лидия БелеваСряда13:30 – 14:10
Лидия НестороваСряда13:30 – 14:10
Магдалена Райчева Петък12:00 – 12:40
Мариана ФроловаЧетвъртък14:20 – 15:00
Мариета ЖелеваВторник13:30 – 14:10
Мая ХаджиеваВторник13:30 – 14:10
Милена ИвановаПонеделник 13:00 – 16:00
Николай Славов КолевПонеделник 15:10 – 15:50
Ралица КисекчиеваПетък14:20 – 15:00
Росена КиряковаЧетвъртък13:30 – 14:10 
Сашка Чавдарова Петък12:45 – 13:25
Стамена Марашева Петък13:30 – 14:10
Таня Христозова Вторник12:45 – 13:25
Татяна Тодева Сряда12:45 – 13:25
Тодор КолевЧетвъртък12:00 – 12:40
Юлия БозоваСряда12:00 – 12:40
Гинка ЛозеваПонеделник 12:00 – 12:40
Иванка СакутоваСряда14:20 – 15:00
Милен ВасилевЧетвъртък13:30 – 14:10
Милен ВасилевПетък13:30 – 14:10
Радка ПетеваПетък9:25 – 10:05
Станимир ВелевСряда12:45 – 13:25

График класни ръководители I срок 2023/2024 година

Име и фамилияДенЧас
Георги ПродановЧетвъртък12:45 – 13:25
Юлия БозоваПонеделник10:25 – 11:05
Ина ДобриковаВторник14:20 – 15:00
Сашка ЧавдароваПонеделник9:25 – 10:05
Таня ХристозоваВторник11:15 – 11:55
Даниела ГеоргиеваПонеделник8:35 – 9:15
Лидия БелеваВторник14:20 – 15:00
Ваня МиховаПонеделник9:25 – 10:05
Виктор КоляновСряда13:30 – 14:10
Ралица КисекчиеваПетък13:30 – 14:10
Даниела БоеваСряда16:10 – 16:50
Тодор КолевПетък10:25 – 11:05
Мариета ЖелеваПонеделник9:25 – 10:05
Елена ДимитроваПонеделник9:25 – 10:05
Татяна ТодеваПетък17:40 – 18:20
Веселина ИвановаПетък17:40 – 18:20
Йорданка БорисоваВторник15:10 – 15:50 
Живка ДимитроваПонеделник15:10 – 15:50
Живка ЧакаловаВторник10:25 – 11:05
Антония КозареваПетък16:55 – 17:35